| oma tunniste: | 31943 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 47 kW |
| moottorin koko: | 1198 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 285.363 KM |
| : | € 1.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 991 kg |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor