
| oma tunniste: | 6433 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Scirocco 1.4 TSI Highline Navigatie Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 118 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 3 (2009 / 3) |
| matkamittarin lukema: | 265.559 KM |
| : | € 2.375 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | coupe |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.260 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 147 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Volkswagen Model: Scirocco Type: 1.4 TSI Highline Navigatie Climate Cruise Modelreeks: 2008 - 2026 Productienummer: 6433 Technische informatie Aantal cilinders: 4 Wielbasis: 258 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: geen Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl RIjdbare linker voorschade Alle airbags oke Europees kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Scirocco (137/13AD) Hatchback 3-drs 1.4 TSI 160 16V (CAVD) [118kW] (0= 5-2008/11-2017)
