
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | T-Cross 1.0TSI 81kW Automaat Life Business |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 81 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 11-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 97.277 KM |
| : | € 12.950 mukaan lukien alv |
| : | € 11.400 |
| : | € 9.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.198 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade rechterschade voorscherm alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
AUTOMAAT 110 PKNAVI CLIMA CAMERA B.J 12-2024 FACELIFT
