
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | T-Roc 1.5TSI 110kW Sport Business R |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 14-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 212.421 KM |
| : | € 9.950 |
| : | € 9.500 |
| : | € 9.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.230 kg |
| vahingot: | motorschade auto-is-verrijdbaar Motor Loopt Slecht |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
