
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Touareg 4.2 V8 4WD 310pk aut Highl - org nl + nap - luchtvering - schuifdak - leer - memory l+r - clima + cruise - 20 inch |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 228 kW |
| moottorin koko: | 4172 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2004 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 220.346 KM |
| : | € 4.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 2.225 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 355 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer lichte schade - voorscherm lv vernieuwen - voorbumper + achterbumper spuiten - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - LUCHTVERING WERKT GOED - 4x4 aandrijving - nette YOUNGTIMER - ORG NL + NAP - Deze Volkswagen Touareg 4.2 V8 4WD Automaat komt uit 2004. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2004 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 228kW (310PK) en een cilinderinhoud van 4172 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 218 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 8.1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 14.5 liter per 100 km en hij weegt 2225 kg. De APK is geldig tot 29-08-2026 |
3.0 TDI Aut. 4WD Elegance Pano LED ACC Leder Memory Massage Ventilatie AHK
4.2 V8 4WD 310pk aut Highl - org nl + nap - luchtvering - schuifdak - leer - memory l+r - clima + cruise - 20 inch
