
| oma tunniste: | 89L |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Transporter T6 2.0 TDi Lang Airco Cruise Start-Stop Trekhaak 75KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 75 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 09-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 191.308 KM |
| : | € 12.800 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.955 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 156 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 340 CM Trekhaak: 2200 KG Laadvermogen: 845 KG Laadruimte: 292L X 161B X 139H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
T6 2.0 TDi Lang Airco Cruise Apple Carplay Trekhaak 81KW Euro 6
T6 2.0 TDi Kipper/kieper Dubbele Cabine Airco 7-Persoons 75KW Euro 6
T6 2.0 TDi 9-Persoons Airco Isofix 62KW Euro 6 DPF
T6 2.0 TDi Lang Airco Cruise Start-Stop Trekhaak 75KW Euro 6
