
| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-60 2.0T6 Recharge 186kW AWD R-Design |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 186 kW |
| moottorin koko: | 1969 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 04-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 78.082 KM |
| : | € 13.100 mukaan lukien alv |
| : | € 12.700 |
| : | € 10.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.975 kg |
| vahingot: | achterscherm deur-achter deur-voor dorpel vasen puoli vaurioitunut wielophanging-links achterschade bumper gebruikssporen parkeerschade alle-airbags-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
