| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-60 2.4 D6 Twin Engine R-Design |
| polttoainetta: | hybridi diesel |
| teho: | 162 kW |
| moottorin koko: | 2400 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 20-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 247.638 KM |
| : | € 6.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.880 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 48 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken BIJ 228870 KM NIEUWE DISTRIBUTIERIEM MET GROTE BEURT GEHAD
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Security
- start-stop-knop
- startonderbreker
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- open-dak-elektrisch
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- zonnedak
Sisustus
- elektrisch-verstelbare-bestuurdersstoel
- exklusiv-pakket
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Turvallisuus
- Achteruitrijcamera
- ESP
- abs
- traction-control
Valaistus
- Xenon-koplampen
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
BIJ 228870 KM NIEUWE DISTRIBUTIERIEM MET GROTE BEURT GEHAD