
| Brändi: | Volvo |
| malli: | XC40 70kWh 170kW Recharge Ultimate Pano |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 170 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 27-06-2027 |
| matkamittarin lukema: | 21.665 KM |
| : | € 16.800 mukaan lukien alv |
| : | € 16.800 |
| : | € 13.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | groen |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.930 kg |
| vahingot: | koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade voorscherm auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
CX 40 2.0 2025 BENZINE MILD HYBRIDE B3 163 LEER PANO FULL
