| identification propre: | 31097 |
| marque: | Citroën |
| modèle: | C1 1.0-12V Automaat Ambiance |
| carburant: | essence |
| puissance: | 50 kW |
| cylindrée: | 998 CC |
| trasmission: | automatique |
| connexion: | Pays-Bas |
| 1er afrément: | 2006 / 2 |
| indication du compteur: | 202.482 km |
| prix de vente en NL: | € 1.250 |
| TVA / marge: | marge |
| couleur: | argent |
| carrosserie: | hatchback |
| nombre de portière: | 5 |
| poids: | 810 kg |
| dégats/dommages: | alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké monté sur roue Auto is niet verrijdbaar Interieur: gebruikt voorstoelen brandgaatjes vervangen: deur ruit links achter koplamp links voor oortjes repareren: voorbumper spuiten achterbumper spuiten dorpel rechts uitdeuken scherm rechts voor uitdeuken deur rechts voor uitdeuken deur rechts achter uitdeuken Start niet
|
| particularités: | compleet-kenteken
|
options
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor