| identification propre: | 31783 |
| marque: | Daihatsu |
| modèle: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| carburant: | essence |
| puissance: | 64 kW |
| cylindrée: | 1298 CC |
| trasmission: | automatique |
| connexion: | Pays-Bas |
| 1er afrément: | 2003 / 3 |
| indication du compteur: | 170.124 km |
| prix de vente en NL: | € 1.400 |
| TVA / marge: | marge |
| couleur: | argent |
| carrosserie: | hatchback |
| nombre de portière: | 5 |
| poids: | 882 kg |
| dégats/dommages: | alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké monté sur roue moteur tourne véhicule en état de marche Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| particularités: | compleet-kenteken
|
options
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging