
| marque: | Ford |
| modèle: | C-Max 2.0-16V TITANIUM AUTOMAAT ! |
| carburant: | essence |
| puissance: | 107 kW |
| cylindrée: | 1999 CC |
| trasmission: | automatique |
| connexion: | Pays-Bas |
| 1er afrément: | 2008 / 3 |
| Controle téchnique approuvé de/à: | 29-03-2026 |
| indication du compteur: | 241.906 km |
| prix de vente en NL: | € 1.350 |
| TVA / marge: | marge |
| couleur: | brun |
| type de peinture: | autres particularités |
| carrosserie: | mpv |
| nombre de portière: | 4 |
| nombre d'airbags: | 2 |
| poids: | 1.294 kg |
| dégats/dommages: | traces d'usure APK VERLOPEN RADIO WERKT NIET |
| particularités: | INRUILKOOPJE !!! APK VERLOPEN EN RADIO WERKT NIET ! ZO INGERUILD EN OOK ZO WEER WEG VOOR EEN ZEER SCHERPE EN VASTE ACTIE MEENEEMPRIJS ZO MEE DUS BELLEN VOOR DE LAATSTE PRIJS EN OF BIEDEN OP DEZE AUTO HEEFT GEEN ENKELE ZIN. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS ! |
C-Max (DXA) MPV 1.0 Ti-VCT EcoBoost 12V 125 (M1DA(Euro 5)) [92kW] (10= -2012/06-2019)
C-Max (DXA) MPV 1.6 SCTi 16V (JQDB(Euro 5)) [110kW] (12-2010/12-2014)=
