
| identification propre: | 357 |
| marque: | Mercedes |
| modèle: | Vito 119 (140kW) L3 Pro Automaat Dubbele schuifdeuren BPM Vrij! |
| carburant: | diesel |
| puissance: | 140 kW |
| cylindrée: | 1950 CC |
| trasmission: | automatique |
| nombre de boîtes de vitesse: | 7 |
| 1er afrément: | 2024 / 12 (2024 / 12) |
| Controle téchnique approuvé de/à: | 10-03-2027 |
| indication du compteur: | 4.272 km |
| prix de vente en NL: | € 59.500 |
| TVA / marge: | TVA |
| couleur: | gris |
| type de peinture: | autres particularités |
| licence commerciale: | oui |
| carrosserie: | Camionnette/fourgonnette |
| nombre de portière: | 4 |
| poids: | 1.934 kg |
| Emissions de CO2: | 190 g/km |
| particularités: | Algemene informatie Merk: Mercedes-Benz Model: Vito Type: 119 (140kW) L3 Pro Automaat Dubbele schuifdeuren BPM Vrij! Carrosserievorm: Bestelbus Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Achterwielaandrijving Maten en gewichten Laadvermogen: 1.934 kg GVW: 3.868 kg Afmetingen (LxBxH): 5370 x 1928 x 1910 cm Wielbasis: 3.430 cm Interieur Interieurkleur: black Aantal zitplaatsen: 3 Milieu Energielabel: A Staat Schade: schadevrij Aantal sleutels: 2 Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland
