| eigen identificatie: | V1202608908 |
| merk: | BMW |
| model: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 116i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-201=
1/02-2015) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| 1ste toelating: | 2012 / 6 |
| tellerstand: | 237.248 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA1A11070J14**** |
| motorcode: | N13-B16A |
| versnellingsbakcode: | GA8HP45Z |
| kleur: | zwart 668 schwarz 2 |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.285 kg |
opties
5 gaats
airco
cruise control
lichtmetalen velgen
regensensor
17 inch
a=
bs remsysteem
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a
pdc