| eigen identificatie: | V1202614245 |
| merk: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 330e (B48-B20A) [185kW] (11-2015/10-2018) |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 185 kW |
| motorinhoud: | 1998 CC |
| 1ste toelating: | 2016 / 11 |
| tellerstand: | 185.000 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA8E11020K82**** |
| motorcode: | B48-B20A |
| versnellingsbakcode: | GA8P75HZ |
| kleur: | 668 schwartz 2 |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.635 kg |
opties
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar=
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem