| eigen identificatie: | V1202615620 |
| merk: | Citroën |
| model: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE(CFB)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| 1ste toelating: | 2006 / 4 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VF7PMCFAC8902**** |
| motorcode: | 1KR-FE(CFB) |
| versnellingsbakcode: | C550 |
| kleur: | ktb gris gallium-met. |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 795 kg |
opties
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
licht=
metalen velgen
metallic lak