| eigen identificatie: | V1202606770 |
| merk: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA) [62kW] (09-2011/12-2017) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 62 kW |
| motorinhoud: | 1248 CC |
| 1ste toelating: | 2016 / 2 |
| tellerstand: | 127.684 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | KNADN511AG665**** |
| motorcode: | G4LA |
| versnellingsbakcode: | HA15 |
| kleur: | beg signal red-met. |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.027 kg |
opties
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
start/stop=
systeem