| eigen identificatie: | V1202612388 |
| merk: | Lancia |
| model: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 120 kW |
| motorinhoud: | 2768 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2012 / 4 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | 2C4RLAA56CR27**** |
| motorcode: | ENS |
| kleur: | pxr nero indomito-met. |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 2.142 kg |
opties
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor