| eigen identificatie: | V1202608754 |
| merk: | Mercedes |
| model: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.6 A-180 16V (M270.910) [90kW] (09-2012/05-2018) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 90 kW |
| motorinhoud: | 1595 CC |
| 1ste toelating: | 2014 / 12 |
| tellerstand: | 115.000 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WDD1760421J34**** |
| motorcode: | M270.910 |
| versnellingsbakcode: | 711643 |
| kleur: | 696 nachtschwarz |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.270 kg |
opties
5 gaats
airco
elek ramen v/a
start/stop systeem
17 inch
abs remsysteem=
centrale portiervergrendeling
lichtmetalen velgen