| eigen identificatie: | V1202614926 |
| merk: | Mercedes |
| model: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 90 kW |
| motorinhoud: | 1595 CC |
| 1ste toelating: | 2016 / 6 |
| tellerstand: | 155.379 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WDD1173421N40**** |
| motorcode: | M270.910 |
| versnellingsbakcode: | 724002 |
| kleur: | 191 kosmosschwarz-met. |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.330 kg |
opties
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem