| eigen identificatie: | V1202604139 |
| merk: | Mitsubishi |
| model: | ASX ASX SUV 1.6 MIVEC 16V (4A92) [86kW] (06-2010/03-2023) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 86 kW |
| motorinhoud: | 1590 CC |
| 1ste toelating: | 2017 / 9 |
| tellerstand: | 173.866 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JMBXNGA1WHZ01**** |
| motorcode: | 4A92 |
| versnellingsbakcode: | F5M43 |
| kleur: | x42a labrador black pearl |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.293 kg |
opties
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
metallic lak