| eigen identificatie: | V1202610667 |
| merk: | Nissan |
| model: | Almera Almera Tino (V10M) MPV 1.8 16V (QG18DE) [85kW] (12-2002/02-2006) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 85 kW |
| motorinhoud: | 1769 CC |
| 1ste toelating: | 2005 / 12 |
| tellerstand: | 232.215 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VSKTBAV10U020**** |
| motorcode: | QG18DE |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.280 kg |
| schades: | schades rondom=20
|
opties
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v/a
metallic lak