| eigen identificatie: | V1202615385 |
| merk: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.0 12V (1KRFE(CFB)) [51kW] (05-2014/...) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 51 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| 1ste toelating: | 2014 / 7 |
| tellerstand: | 321.872 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VF3PSCFBBER00**** |
| motorcode: | 1KRFE(CFB) |
| versnellingsbakcode: | C553 |
| kleur: | kwd blanc lipizan |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 835 kg |
opties
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v