| eigen identificatie: | V1202615548 |
| merk: | Peugeot |
| model: | 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW] (09-2009/03-2017) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 88 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| 1ste toelating: | 2011 / 10 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VF30E5FS0BS21**** |
| motorcode: | EP6C(5FS) |
| versnellingsbakcode: | 20DP56 |
| kleur: | ktv noir perla nera-met. |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.447 kg |
opties
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
koplamp sproeiers
metallic lak
pdc
rege=
nsensor