| eigen identificatie: | V1202615471 |
| merk: | Seat |
| model: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 118 kW |
| motorinhoud: | 1784 CC |
| 1ste toelating: | 2010 / 6 |
| tellerstand: | 217.049 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| motorcode: | CDAA |
| versnellingsbakcode: | MGL |
| kleur: | lw5t azul nayara-met. |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.425 kg |
opties
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak