| eigen identificatie: | V1202609102 |
| merk: | Skoda |
| model: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 77 kW |
| motorinhoud: | 1197 CC |
| 1ste toelating: | 2010 / 3 |
| tellerstand: | 187.450 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | TMBJF75L0A602**** |
| motorcode: | CBZB |
| versnellingsbakcode: | LHX |
| kleur: | beige |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.245 kg |
opties
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers