| eigen identificatie: | V1202609873 |
| merk: | Smart |
| model: | Forfour Forfour (453) Hatchback 5-drs 1.0 12V (M281.920) [52kW] (07-2014/...)= |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 52 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| 1ste toelating: | 2017 / 1 |
| tellerstand: | 65.230 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WME4530421Y10**** |
| motorcode: | M281.920 |
| versnellingsbakcode: | 700120 |
| kleur: | edco graphite grey-met. |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 875 kg |
opties
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen=
metallic lak
start/stop systeem