| eigen identificatie: | V1202613373 |
| merk: | Suzuki |
| model: | Celerio Celerio (LF) Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10C) [50kW] (03-2014/...) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 996 CC |
| 1ste toelating: | 2015 / 2 |
| tellerstand: | 229.243 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | MMSLFE62S0010**** |
| motorcode: | K10C |
| versnellingsbakcode: | ZIE BAK |
| kleur: | ztu mineral grey |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 790 kg |
opties
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v