| eigen identificatie: | V1202614222 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 59 kW |
| motorinhoud: | 1390 CC |
| 1ste toelating: | 2009 / 9 |
| tellerstand: | 273.447 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| motorcode: | CGGA |
| versnellingsbakcode: | LEG |
| kleur: | ly3d tornadorot |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.117 kg |
opties
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen