| eigen identificatie: | V1202615107 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 TSI 122 16V (CAXA(Euro 5)) [90kW] (10-200=
8/11-2012) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 90 kW |
| motorinhoud: | 1390 CC |
| 1ste toelating: | 2012 / 1 |
| tellerstand: | 201.144 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVWZZZ1KZCW22**** |
| motorcode: | CAXA(Euro 5) |
| versnellingsbakcode: | MCB |
| kleur: | lc5m moonlightblue-met. |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.190 kg |
opties
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak