| eigen identificatie: | V1202608775 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1498 CC |
| 1ste toelating: | 2020 / 2 |
| tellerstand: | 170.000 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVWZZZCDZLW80**** |
| motorcode: | DFYA |
| versnellingsbakcode: | UBY |
| kleur: | la7w reflexsilber-met. |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.280 kg |
opties
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem