| eigen identificatie: | V1202614096 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Touran Touran (1T1/T2) MPV 1.4 16V TSI 140 (BMY) [103kW] (02-2006/05-2010) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 103 kW |
| motorinhoud: | 1390 CC |
| 1ste toelating: | 2007 / 5 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVGZZZ1TZ7W08**** |
| motorcode: | BMY |
| versnellingsbakcode: | JXP |
| kleur: | ld7s slate grey-met. |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.453 kg |
opties
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
regensensor