| eigen identificatie: | V1202608096 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYA) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 44 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| 1ste toelating: | 2018 / 7 |
| tellerstand: | 197.299 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVWZZZAAZJD20**** |
| motorcode: | CHYA |
| versnellingsbakcode: | SEQ |
| kleur: | lb9a candyweiss |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 840 kg |
opties
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
esp
klapruit achter
start/stop systeem