| eigen identificatie: | V1202614220 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 44 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| 1ste toelating: | 2013 / 1 |
| tellerstand: | 259.243 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WVWZZZAAZDD00**** |
| motorcode: | CHYE |
| versnellingsbakcode: | ZIE BAK |
| kleur: | la7w reflexsilber-met. |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 840 kg |
opties
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
star=
t/stop systeem