
| merk: | Citroën |
| model: | Berlingo 1.6 VTi 120 16V MPV Benzine 1.598cc 88kW (120pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 88 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2011 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 01-04-2026 |
| tellerstand: | 237.258 km |
| Verkoopprijs: | € 3.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | bestelauto |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.380 kg |
| schades: | gebruikssporen alle airbags oké bestelwagen is verrijdbaar bestelwagen kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen Koppaking dient vervangen te worden Cylinder head gasket needs to be replaced |
| bijzonderheden: | compleet kenteken 5 persoons uitvoering |
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk!
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
1.5 BlueHDi 130 Aut. Apple/Android Clima Cruise Camera LRHZ SHZ PDC
