
| merk: | Ford |
| model: | Ranger 2.0EcoBlue 157kW Automaat Wildtrak Supercab |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 157 kW |
| motorinhoud: | 1996 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2021 / 5 |
| APK goedgekeurd t/m: | 18-12-2026 |
| tellerstand: | 105.946 km |
| Verkoopprijs: | € 16.750 exclusief btw |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | bestelauto |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 2.224 kg |
| schades: | achterscherm linkerschade achterklep achterlichten links achterschade bumper alle airbags oké bestelwagen kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
