
| merk: | Toyota |
| model: | Landcruiser 2.8D-4D 150kW 5 .P Automaat Professional 5-Persoons |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 150 kW |
| motorinhoud: | 2755 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2022 / 11 |
| APK goedgekeurd t/m: | 02-11-2026 |
| tellerstand: | 57.062 km |
| Verkoopprijs: | € 31.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | wit |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | suv / terreinwagen |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 2.115 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts voorschade deur voor dorpel rechterschade voorscherm gebruikssporen parkeerschade alle airbags oké bestelwagen is verrijdbaar coolers oké |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen Inruil! |
2.8 D-4D-F Challenger Blind Van Leder Navi Cruise Camera SHZ Ventilatie AHK
