
| merk: | Volkswagen |
| model: | Crafter 2.0TDI 130kW Automaat L3H3 Camera 75 EDITION |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 130 kW |
| motorinhoud: | 1968 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2024 / 1 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-01-2027 |
| tellerstand: | 62.984 km |
| Verkoopprijs: | € 19.800 exclusief btw |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | bestelauto |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 2.052 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap voorschade achterscherm rechterschade achterklep achterlichten rechts achterschade bumper alle airbags oké bestelwagen kan rijdend mee coolers oké |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen INruil! |
