| merk: | Volkswagen |
| model: | Transporter 2.5D 128kW Automaat Clima |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 128 kW |
| motorinhoud: | 2461 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2004 / 6 |
| tellerstand: | 414.847 km |
| Verkoopprijs: | € 5.800 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | bestelauto |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 2.407 kg |
| schades: | motorschade motor loopt
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil!
|
opties
Koeling en verwarming
- airconditioning
- climatronic
Entertainment
- audio cd speler
- aux aanlsuiting mp3 ipod
Comfort (interieur)
- cruise control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen voor
Exterieur
- lichtmetalen velgen
- metallic lak
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
Interieur
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- lederen bekleding
- lederen stuurwiel
- middenarmsteun voor
Sales
- boekjes compleet
- sleutels compleet
6 zitplaatsen gerigistreerd