
| merk: | Audi |
| model: | A3 1.8TFSI 118kW Clima s-Line |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 118 kW |
| motorinhoud: | 1798 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2010 / 1 |
| tellerstand: | 150.131 km |
| Verkoopprijs: | € 2.650 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.295 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap radiateur kapot voorschade voorscherm alle airbags oké auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen inruil! |
