
| merk: | Audi |
| model: | A5 CABRIOLET 40TFSI 150kW Automaat S Edition |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 150 kW |
| motorinhoud: | 1984 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2024 / 4 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-04-2028 |
| tellerstand: | 39.568 km |
| Verkoopprijs: | € 26.200 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 19.500 |
| Exportprijs NETTO: | € 15.950 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | cabriolet |
| aantal deuren: | 2 |
| gewicht: | 1.645 kg |
| schades: | bumper radiateur kapot voorruit voorschade voorscherm voorscherm achterruit knieairbag links stuk knieairbag rechts stuk passagierairbag stuk stuurairbag stuk auto is verrijdbaar HOOFDSTEUNEN GEACTIVEERD |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen inruil! |
Sportback 2.0-TDI Automaat Navi Xenon Led Climatecontrol CruiseControl Stoelverwarming Lichtautomaat Regensensor pdc Control 18-inch audi velgen Afneembare trekhaak
