| eigen identificatie: | V1202612907 |
| merk: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 125 kW |
| motorinhoud: | 1984 CC |
| 1ste toelating: | 2008 / 8 |
| tellerstand: | 319.854 km |
| Verkoopprijs: | € 1.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WAUZZZ4F18N16**** |
| motorcode: | BPJ |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.595 kg |
| schades: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
opties
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a