
| merk: | Audi |
| model: | A6 avant 3.0TDI 176kW Automaat Quattro Pro Line |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 176 kW |
| motorinhoud: | 2967 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2010 / 3 |
| tellerstand: | 361.878 km |
| Verkoopprijs: | € 4.300 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.820 kg |
| schades: | gebruikssporen parkeerschade parkeerschade voor Inclusief winter en zomer velgen set Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
