
| merk: | Audi |
| model: | A8 4.2FSI 273kW Luchtvering Quattro Lang Pro Line+ |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 273 kW |
| motorinhoud: | 4163 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2011 / 4 |
| tellerstand: | 205.379 km |
| Verkoopprijs: | € 12.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 12.350 |
| Exportprijs NETTO: | € 12.350 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | bruin |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.860 kg |
| schades: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
