
| merk: | Audi |
| model: | Rs3 2.5TFSI 294kW Automaat Quattro Panoramadak |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 294 kW |
| motorinhoud: | 2480 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2018 / 8 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-10-2026 |
| tellerstand: | 130.554 km |
| Verkoopprijs: | € 24.500 |
| Exportprijs BRUTO: | € 22.500 |
| Exportprijs NETTO: | € 22.500 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | wit |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.485 kg |
| schades: | bumper koplamp links radiateur kapot voorschade deur achter deur voor linkerschade voorraam dakairbag stuk stoelairbag links stuk gebruikssporen auto is verrijdbaar Km stand onlogisch waarschijnlijk rond de 207000km |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
