
| merk: | BMW |
| model: | 1-serie 116i 1.6 16V Hatchback 2Dr Benzine 1.597cc 90kW (122pk) RWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 90 kW |
| motorinhoud: | 1599 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2008 / 8 |
| APK goedgekeurd t/m: | 22-10-2026 |
| tellerstand: | 234.641 km |
| Verkoopprijs: | € 900 |
| Exportprijs NETTO: | € 900 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | bruin |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 2 |
| gewicht: | 1.230 kg |
| schades: | motorschade alle airbags oké auto is verrijdbaar chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen lagers hoorbaar motor defect deukje deur links zie foto |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
116i M-Sport Ext. LED Apple/Android Navi Cruise Camera SHZ 5.387 km!
