| eigen identificatie: | V1202614229 |
| merk: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (=
07-2015/10-2018) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1499 CC |
| 1ste toelating: | 2018 / 9 |
| tellerstand: | 87.308 km |
| Verkoopprijs: | € 11.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 11.950  |
| Exportprijs NETTO: | € 10.150 BTW niet van toepassing  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA8E31010A64**** |
| motorcode: | B38-B15A |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.400 kg |
| schades: | linker zijschade schades rondom=20
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak