
| merk: | BMW |
| model: | 3-serie 318i 100kW Automaat Luxury Edition |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1499 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2018 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-11-2026 |
| tellerstand: | 109.841 km |
| Verkoopprijs: | € 11.700 |
| Exportprijs BRUTO: | € 10.250 |
| Exportprijs NETTO: | € 10.250 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.465 kg |
| schades: | voorraam diefstalschade alle airbags oké auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
