
| merk: | BMW |
| model: | 5-serie 520i 16V Combi/o Benzine 1.995cc 125kW (170pk) RWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 125 kW |
| motorinhoud: | 1995 CC |
| transmissie: | automaat |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2009 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 24-09-2026 |
| tellerstand: | 350.692 km |
| Verkoopprijs: | € 2.350 |
| Exportprijs NETTO: | € 2.000 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.565 kg |
| schades: | achterscherm alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
540i 340pk aut M-Sport - schuifdak - nap - head up - stoelkoeling - 360cam - softclose - harman/kardon - performance
520E Lim. Aut. PluginHybrid 62.241km!! VirtualCockpit Climatronic Leer Navi Camera StoelVerwarming.....
