
| merk: | BMW |
| model: | X3 xDrive M Pakket 30i Benzine 1.998cc 180kW (245pk) 4x4 |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 180 kW |
| motorinhoud: | 1998 CC |
| transmissie: | automaat |
| aantal versnellingen: | 8 |
| herkomst: | Duitsland |
| 1ste toelating: | 2023 / 6 |
| tellerstand: | 38.027 km |
| Verkoopprijs: | € 18.500 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | suv / terreinwagen |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.785 kg |
| schades: | airbags voor stuk LV schade |
| bijzonderheden: | Duitse papieren compleet |
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk!
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
xDrive 20d M pakket 2.0 TwinPower 16V Mild Hybrid SUV Elektrisch Diesel 1.995cc 140kW (190pk) 4x4
2.0i X-Drive M-Pakket! Airco Navi Cruise Pano Stoelverw. 135KW Euro 5
